Dřevěné obklady

Zobrazit katalog dřevěných obkladů

Dřevěné obklady stěn do interiéru

Pokud chcete svému interiéru dodat nový lesk a originalitu jsou interiérové obklady vhodným prvkem právě pro Vás. Interiérový obklad stěn ve Vaší domácnosti jí ihned dodá nádech útulna, luxusu a také jedinečnosti, kterou interiérové dřevěné obklady beze sporu mají. Ačkoliv dřevěné interiérové obklady nejsou jen interiérovým doplňkem, působí velmi esteticky. Výsledný efekt zvoleného druhu obkladu a obložení ovlivňuje také rozměry místnosti, podle členitosti obkladu nám mění dojem z délky, šířky i výšky interiérové místnosti. Pokud je například obklad až ke stropu prostor bude vypadat opticky menší. Do menších prostorů tedy pokládáme obklad jen do určité výše, aby se nám naopak opticky zvětšil. Obkládání interiérových stěn je velmi účelné a to z hlediska mechanické odolnosti povrchu zdí nebo odolnosti proti vlhkosti, tepelné či zvukové izolaci. V našem prostředí je dřevo snadno dostupným materiálem s vyhovujícími technologickými vlatnostmi. Interiérový obklad místnosti má velmi příznivý vliv na psychiku člověka a to svou barvou, strukturou a vůní díky které se dřevo v interiéru využívá už po celá staletí. Z interiérového obkladu vyzařuje teplo, příroda a klid. Pro interiérový obklad se využívá nejčastěji masivní smrk, borovice, modřín, dub, buk ,jasan, javor Případně jsme schopni zajistit i jiné dřeviny. Dřevěné obklady stěn vyrábíme z masivního dřeva a přinášejí značnou revoloci v designu interiéru. Tyto dřevěné obklady naprosto změní vnímání velikosti i rozměrů místnosti. Vystupují jako luxusní úprava nejen bytových interiérů.

Jejich atraktivní vzhled ojíní showroomy, kavárny, hotely, restaurace a jakékoliv jiné komerční prostory. Naše výrobky a služby se vyrábí na zakázku a vybrané materiály je možno libovolně kombnovat na přání zákazníka. Luxusní mozaikové dřevěné obklady stěn z masivu dřeva se povrchově upravují zcela stejně jako ostatní dřevěné prvkyv interiéru. Tato úprava je prováděna mořením, lakováním a voskováním. Vše lze libovolně kombinovat dle přání klienta. Dřevěné obklady dodáváme také z jiných dřevin, dle požadavku zákazníka případně architekta.

Úprava dřevin – Štípání:

Pohledová strana, faldovaná, broušená abrazivními kotouči. Obklad je čtyřstranně precizně formátovaný a broušený, zadní strana hoblovaná. Pokud je obklad precizně nalepený prakticky nevznikají žádné spáry mezi lamelami. Možnost výroby už hotových rohových spojů, řezaných na koso.

LAMELY

Dřevěné obklady stěn jsou čtyřstranně formátovaný a broušený, podhledová strana hoblovaná a broušená, zadní strana hoblovaná. Pokud je obklad precizně nalepený prakticky nevznikají žádné spáry mezi lamelami. Možnost výroby hotových spojů řezaných na koso.

LEPENÉ LAMELY

Obklad je čtyřstranně formátovaný a broušený, podhledová strana hoblovaná a broušená, zadní strana hoblovaná. Pokud je obklad precizně nalepený prakticky nevznikají žádné spáry mezi lamelami. Možnost výroby hotových spojů řezaných na koso. Po dohodě možno slepit více druhů dřevin a vyrobit kontrastní lepenou lamelu.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Standardně dodáváme lamely surové, případně máčené do olejové lázně. Dle přání zákazníka jsme schopni lamely ošetřit mořením, lakováním, lazurováním. Dřevo je přírodní materiál a každá dlaždice je originál, proto je možné, že barva některé dlaždice bude mírně odlišná. Pokud nejste rozhodnuti pro jakou dřevinu se rozhodnout, případně jakou povrchovou úpravu zvolit, rádi Vám poradíme s výběrem a zašleme vzorek.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte a kontaktujte nás!

Telefon

+420 773 700 333

E-mail

veritas-stavby@seznam.cz

Fakturační adresa

Dr. Martínka 1419/16 700 30 Ostrava

Adresa provozovny

U sýpky 33/512 719 00 Ostrava - Kunčice Česká republika

Are you interesting about our services ?

Contact us !

Phone

+420 773 700 333

E-mail

veritas-stavby@seznam.cz

Billing address

Dr. Martínka 1419/16 700 30 Ostrava

Adress

U sýpky 33/512 719 00 Ostrava - Kunčice Czech republic

Interessieren Sie sich für unsere Dienstleistungen?

Dann zögern Sie nicht und schreiben Sie uns!

Phone

+420 773 700 333

E-mail

veritas-stavby@seznam.cz

Buchhaltungsabteilung

Dr. Martínka 1419/16 700 30 Ostrava

Betrieb

U sýpky 33/512 719 00 Ostrava - Kunčice Tschechische Republik