Dřevěné obklady

Kvalitní dřevěné obklady jsou vyráběny z masivního dřeva a přinášejí značnou revoloci v designu interiéru. Tyto dřevěné obklady naprosto změní vnímání velikosti i rozměrů místnosti. Vystupují jako luxusní úprava nejen bytových interiérů. Atraktivní vzhled dřevěných obkladů se hodí na showroomy, kavárny, hotely, restaurace a jakékoliv jiné komerční prostory. Naše dřevěné obklady se vyrábí na zakázku a vybrané materiály na dřevěné obklady je možno libovolně kombinovat na přání zákazníka. Úprava je prováděna mořením, lakováním a voskováním.

Zimní zahrady

Zimní zahrada je jedinečné místo relaxace po celý rok. Nabízí přímé spojení s přírodou z pohodlí Vašeho domova. Ideální oáza klidu ve vlastním stylu. Zimní zahrada rozšíří Váš obytný prostor, prosluní Váš domov, dovolí vyhřát se i na zimním sluníčku a dá možnost pěstovat různé okrasné rostliny či stromky. Každá zimní zahrada je naprosto jedinečná. Zhotovíme přímo dle Vašich představ a požadavků. Naše firma nabízí mnoho způsobů jak zakomponovat zahradu již k vystavěnému domu.

Altány a pergoly

Stavíme také dřevěné altány a pergoly z KVH hranolů nebo z rostlého dřeva. Můžete si vybrat stavbu zahradního altánu nebo dřevěné pergoly podle tvaru a velikosti.

Garážová stání

Garážová stání ze dřeva a dřevěné přístřešky vyrábíme v různých variantách z KVH hranolů nebo z rostlého dřeva.

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády nejsou jen momentálním výstřelkem módy, ale mezi jejich hlavní domény patří zejména jejich kvalita a léty prověřená technologie. Dřevěné fasády v zimním počasí výborně izolují dům a šetří Vaše teplo, naproti tomu v horkých letních dnech působí opačným efektem, dům výborně ochlazují. Dřevěná fasáda nikdy nebude stejná. Dřevo je velmi variabilním materiálem a každý si může zvolit barvu, strukturu a druh samotného dřeva. Takže nikdy nebudete mít stejnou fasádu jako soused od vedle. Druhů je široké spekturum, máme na výběr ze stovek fasád.

Naše služby: Prvotřídní práce se dřevem

Kvalitní materiály a metody práce, které používáme zlepšují a zpřístupňují Vaše bydlení či pracovní prostředí. Nabízíme širokou škálu dřevěných obkladů, dřevěných fasád a dalších výrobků s možností realizace Vašich představ jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Dřevěné obklady jsou vyrobeny z nejkvalitnějších
dřevěných materiálů.

Naší devízou je také dlouholetá praxe v práci se dřevem. Jsme tady pro Vás a budeme Vám plně k dispozici. Rádi Vám pomůžeme při výběru vhodného materiálu na dřevěné obklady, či konstrukci návrhu. Nabízíme nejen dřevěné obklady, ale také výrobky a služby dle individuálního designu a přání, můžeme dodat i externí návrhy. Naše služby jsou připraveny jak pro domáctnosti, tak pro komerční interiéry, nebo k subjektivnímu přání jednotlivého zákazníka.

Nechte popustit uzdu své fantazii,
nemáme hranice našich realizací.

V naší nabídce najdete dřevěné obklady, zimní zahrady, garážová stání, kůlny, altány, pergoly a v neposlední řadě i individuální interiérové doplňky.Dřevo jako záruka kvality a luxusu

Dřevo je jedním z nejstarších materiálů, které se lidstvo naučilo využívat ke stavbě obydlí, výrobě pracovních nástrojů i jako zdroje energie. Zatímco většina v současnosti užívaných stavebních materiálů je vyráběna z neobnovitelných zdrojů a jejich výroba je energeticky vysoce náročná, dřevo roste a spotřebovává oxid uhličitý, čímž přispívá ke zpomalování nárůstu jeho obsahu v ovzduší. Dřevo z dobře obhospodařovaných lesů patří k obnovitelným surovinám a jeho používání je šetrné k životnímu prostředí. Nemusíme mít tedy strach, že bychom využíváním dřevěných materiálů devastovali přírodu.

Každý Evropan má k dispozici téměř 1 m3 dorůstajícího dříví ročně. Každých 80 let vyroste v Evropě na každou tříčlennou rodinu 240 m3 dřeva, přičemž ze 140 m3, zpracovaných na užitkové dřevo, lze postavit komplexní rodinný dům s kvalitní izolací a 80 let ho vytápět.

Ze zbývajících 100 m3 lze vyrobit nábytek a řadu ostatních výrobků (hudební nástroje, hračky, vybavení pro volný čas, dřevěné haly, stáje pro chované zvířectvo apod.). Takto zpracované dřevo lze po letech několikanásobně recyklovat nebo ho spálit a vzniklé teplo opět různými způsoby využít.

Zatímco v Česku tvoří podíl staveb na bázi dřeva na bytové výstavbě jen 1 %, v Německu je to 7 %, v Rakousku, Švýcarsku 10 %, ve Finsku, Norsku a Dánsku přes 60 %.

Ve výrobcích ze dřeva se dlouhodobě uchovává uhlík, tím se stabilizuje jeho množství v přírodě a zmenšují se dopady globálních klimatických změn. Jeden m3 dřeva váže až 250 kg CO2. Při průměrné spotřebě 100 - 150 m3 dřeva na jeden dům a životnosti stavby minimálně 100 let se jedná o nezanedbatelná množství. Přitom na místě, kde se na dřevěný dům vytěžil les, za sto let vyroste les nový - a ten váže další tuny tohoto skleníkového plynu. Naopak při výrobě cementu, pálení cihel a vápna, přepravě stavebních hmot se obrovská množství tohoto plynu pouze uvolňují.

Za dobu životnosti dřevěného domu nám vyroste nový les. Je znám lepší a efektivnější způsob udržitelného stavění, včetně recyklace materiálů pro stavění?

Typové dřevostavby najdete na www.veritasstavby.cz
Veritas Wood

Pracujeme s masivními dřevinami

Materiál se kterým pracujeme vždy pečlivě vybíráme dle konktrétní aplikace a nároků na daný design klienta, tak aby odpovídal náročnosti funkce, estetiky a technických možností instalace.


Veškeré úpravě materiálu věnujeme značnou péči, abychom zajistili požadovaný vzhled a také dostatečnou ochrannou péči. Dřevěné obklady a nejen ty, pomáhají docílit krásného, uceleného vzhledu daného prostoru.

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte a kontaktujte nás!


Opište prosím kód pro kontrolu:
captcha >>

Telefon

+420 773 700 333

E-mail

veritas-stavby@seznam.cz

Fakturační adresa

Dr. Martínka 1419/16 700 30 Ostrava

Adresa provozovny

U sýpky 33/512 719 00 Ostrava - Kunčice